An amazing professional doing amazing photos. Totally recommended!

Antonio RG

Przepiękne zdjęcia, świetnie uchwycone kadry! Super atmosfera i współpraca – profesjonalizm w 100%! Zdecydowanie polecam, piękniejszej pamiątki z dnia ślubu nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Justyna Rączka

Mega pozytywnie zakręcona ekipa+ młodość przeplatająca się z energią i doświadczeniem = FOTOKWADRAT – POLECAM 

Marcin Piwowar

Karol wraz z ekipą wspaniale ujęli na zdjęciach i filmie zimowy ślub – a to niełatwe, bo słońca mało, wszędzie buro, śniegu tylko trochę i fotografuje się właściwie wyłącznie w pomieszczeniach. Pomimo to nasz reportaż zdjęciowy, jak i film są świetne 🙂
Karola i kamerzystów właściwie się nie zauważa, nie w ich stylu jest ustawianie w pozy. Dzięki temu zdjęcia pięknie oddają emocje.
Polecam opcję “short filmu” – nasz trwa 16 min i zawiera absolutnie wszystko na czym nam zależało, nie powodując znużenia podczas oglądania. Montaż i dobór muzyki są perfekcyjne.
Dodatkowym atutem jest album – elegancki, klasyczny, w skórzanej oprawie, ze zdjęciami najwyższej jakości wklejonymi na czarne karty – klasa i ponadczasowość

Paulina Pe

Artystą nie jest ten kto ma podane na talerzu gotowe świetne materiały do do zrobienia reportażu, artystą jest ten kto ze zwykłej historii dwojga ludzi potrafi stworzyć piękną opowieść. Dziękujemy ❤️❤️ i polecamy serdecznie.

Izabela Wiaderny

Piękne zdjęcia! Najważniejsze momenty naszego ślubu! Pełen profesjonalizm, elastyczność a przede wszystkim wsłuchanie się w potrzeby klienta! Polecam !

Natalia Barbara Kura

Mega polecam 🙂 Przepiekne zdjecia ! Jakosc wspaniała !

Sylwia Gacek

Świetne, profesjonalne podejście,bajeczne zdjęcia, fajna atmosfera-polecam

Weronika Malczyk

Zawdzięczamy im piękne zdjecia i miłą atmosferę. Zdjecia plenerowe mają taką sama duszę jak piękny Kraków. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy Fotokwadrat do uwietrznienia najważniejszego i najpiękniejszego dnia w naszym życiu. To był strzał w 10.

Anna Gwiazda

 

 

Gdyby ktoś by się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, szybko bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak Karol i jego tata to prawdziwi profesjonaliści na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajny „goście”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nimi nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani, bo ich nawet nie było widać jak robili zdjęcia. Na sesji zdjęciowej mieliśmy dużo zabawy i nawet jak było dużo turystów nie przeszkadzało to nam. Wielkie dzięki, lepiej być nie mogło

Paulina Rothböck

 

Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i zaangażowaniem tak młodego człowieka, który widać, że uwiecznia najważniejsze chwile w życiu Par Młodych z ogromną pasją i wkładem całego serca! Pana Karola nie było widać, ani czuć na weselu. Nie czuliśmy się skrępowani jego osobą, ani aparatem, a wręcz przeciwnie, spisał się na medal! Był jak przyjaciel, a nie osoba niedawno poznana, co pozwoliło na czucie się swobodnie i bez żadnego stresu. Teraz czekamy tylko na dobrą pogodę, aby udać się na sesję w plenerze. Gorąco polecamy najwspanialszego fotografa, nie tylko ślubnego!

Ewelina i Mariusz

 

Ekipa Karola to przesympatyczni ludzie, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do zlecenia a efekty końcowe zapierają dech w piersi. Nie mogliśmy trafić lepiej. Polecany bardzo gorąco!

Anna Polak, Andrzej Lindert

 

Pan Michał podszedł do zdjęć bardzo profesjonalnie. Dzięki jego życzliwości i poczuciu humoru sesja plenerowa była prawdziwą przyjemnością i świetną zabawą;] DZIĘKUJEMY!!! Zdjęcia są piękne!!!

Anna i Piotr

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Karolem. Wykazał się pełnym profesjonalizmem. Współpraca przebiegała sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcia są niesamowite i każdy jest pod wielkim wrażeniem. Dzięki niemu mamy piękna pamiątkę. Pozdrowienia dla taty 🙂

Ewa Zygmunt i Patryk Lechowicz

 

Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem, mamy piękną pamiątkę na całe życie. Z czystym sumieniem polecamy:)

Barbara Marszałek i Szymon Piekarczyk

uzdolnieni, z masą pomysłów artyści. Zdjęcia są niesamowite, pełne magii i uroku, co sami możecie podziwiać w galerii. Polecamy Gorąco!!!

Magdalena Molek Piotr Tarasiewicz

Świetnie !!!!! Polecamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goska Bobek i Piotrek Kocańda

Wszystko przebiegło profesjonalnie, w miłej atmosferze i na czas. Sliczne zdjecia. Dziekujemy.;)

Joanna Łabuda